STRUKOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA ROVINJ - SCUOLA DI FORMAZIONE PROFESSIONALE EUGEN KUMIČIĆ ROVIGNO

Četvrtak, 15 Veljača 2024 10:00

Valentinovo u školi

Napisao/la

Dan zaljubljenih obilježen je i u našoj školi! U sklopu školskog projekta "Koračajmo s prijateljima uz inkluziju i podršku - PAPO" danas je organizirano obilježavanje Dana zaljubljenih u suradnji s Down Syndrome Centrom Pula. Nakon nekoliko probnih vježbi u restoranu naše škole, uslijedilo je obilježavanje Valentinova kada su Luka, Dino, Karolina i Kristina uz pomoć učenika škole gostima posluživali kavu, ali i kolače koje su pripremili naši učenici.

© 2020 SSEK. All Rights Reserved. Designed By LCSTUDIO

Naša web stranica koristi kolačiće (tzv. COOKIES) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti, analize korištenja naše web stranice, radi pružanja prilagođenog sadržaja i oglasa, te kako bi Vam pružili sadržaj trećih strana s kojima imamo odnos. Klikom na "Prihvaćam" pristajete na korištenje kolačića. Sve o korištenju i reguliranju kolačića možete pronaći na poveznici.