STRUKOVNA ŠKOLA EUGENA KUMIČIĆA ROVINJ - SCUOLA DI FORMAZIONE PROFESSIONALE EUGEN KUMIČIĆ ROVIGNO

Ponedjeljak, 29 Ožujak 2021 19:36

Stipendije učenika

Napisao/la
558.000,00 kuna, iznos je za koji su naši učenici u deficitarnim zanimanjima automehatroničari/vodoinstalateri/elektromehaničari saznali da im je dodijeljen. Zahvaljujući našoj školi koja prepoznaje potrebe tržišta, te omogućuje školovanje u onim zanimanjima koja su potrebna, pomogla je ujedno i roditeljima i djeci srednjoškolskog obrazovanja, dok je istovremeno omogućila opstanak zanimanja koja su raznim obrtnicima i poduzećima potrebna. Tako mi to radimo. Žao nam je što nisu svi učenici uspjeli dobiti stipendiju, ali nas veseli da će 31 učenik naše škole koristiti ovu potporu. Zahvala Ministarstvu gospodarstva i održivog razvoja, kao i Hrvatskoj obrtničkoj komori na potpori (fotografija preuzeta sa njihove FB stanice). Također, zahvala Gradu Rovinju - Rovigno, te Obrtničkoj komori Istarske županije koji nas prate u nastojanju da ova, neophodna zanimanja i dalje ostanu dio našeg obrazovanja, samim time i dio našeg društva.
© 2020 SSEK. All Rights Reserved. Designed By LCSTUDIO

Naša web stranica koristi kolačiće (tzv. COOKIES) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti, analize korištenja naše web stranice, radi pružanja prilagođenog sadržaja i oglasa, te kako bi Vam pružili sadržaj trećih strana s kojima imamo odnos. Klikom na "Prihvaćam" pristajete na korištenje kolačića. Sve o korištenju i reguliranju kolačića možete pronaći na poveznici.